1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.

- dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne na zakończenie adoracji.

- przy wyjściach z kościoła można dzisiaj otrzymać poświęcone kredę i kadzidło.

2. Kolędnicy Misyjni chcieliby odwiedzić dzisiaj po południu domy naszych Parafian, w godzinach 15.30-18.30. Jeżeli ktoś chciałby ich przyjąć to prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. do zakrystii i podanie adresu. Otwierając drzwi swojego domu kolędnikom pomagamy najuboższym dzieciom z Rwandy i Burundi.

3. Trwa rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 do Szkoły Podstawowej nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek. Do 21.01.2019 roku można składać w sekretariacie uzupełniony kwestionariusz kandydata, który jest udostępniony na stronie szkoły.

4. Plan kolędy w najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

7 stycznia (PONIEDZIAŁEK) - Meissnera 21, 33, 35, Seniorów Lotnictwa 10, Ułanów 48
8 stycznia (WTOREK) - Ułanów 46, 52, 54, 54a
9 stycznia (ŚRODA) - Fiołkowa 4, 6, 8
10 stycznia (CZWARTEK) - Fiołkowa 10
11 stycznia (PIĄTEK) - Fiołkowa 9, 11, 12, 17
12 stycznia (SOBOTA) - Fiołkowa 3, 5, 7, 19
Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00
W czasie kolędy nie zbieramy ofiar pieniężnych. Prosimy natomiast o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele. Takie ofiary można składać do końca stycznia, a także wpłacając na parafialne konto, którego numer można znaleźć na stronie internetowej. Plan kolędy jest umieszczony również na stronie internetowej parafii.

5. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Jan Ziorkiewicz, Michalina Jabłonowska, Krystyna Goleń, Ewa Lewek. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…