1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień błogosławieństwo rodzin.
Po południu: o 15.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca - Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy. O 17.30 - Nabożeństwo Eucharystyczne.

2. Dzisiaj po południu, na godz. 17.00 zapraszamy serdecznie na spotkanie z ks. doktorem Pawłem Gałuszką, dyrektorem Wydziału Duszpasterstwa Rodzin diecezji krakowskiej. Tytuł spotkania to "Rozeznanie, towarzyszenie i integracja - wokół adhortacji papieża Franciszka - "Amoris Laetitia". Po ukazaniu się tego dokumentu narosło wiele opinii, szczególnie odnośnie komunii świętej dla małżonków rozwiedzionych, żyjących w kolejnych związkach. Skorzystajmy z tego spotkania, aby nieco więcej się na ten temat dowiedzieć.

3. W tym tygodniu rozpoczynają się spotkania młodzieży klas III gimnazjum, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Młodzież prosimy o przyjście w tym tygodniu na jeden z wybranych terminów: w środę – godz. 18.00 oraz we czwartek – godz. 18.00.

4. Za tydzień w niedzielę na godz. 15.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

5. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Franciszek Będkowski i Andrzej Bieniasz. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…