1. Dzisiaj: - Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków obchodzących w marcu małżeńskie jubileusze, a za tydzień, po Mszach o 8.00 i 9.30 będzie błogosławieństwo osób żyjących samotnie.
- Po południu, o 17.00 - Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

2. W Wielkim Poście Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.15 – dla dzieci oraz po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych.

3. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione o 6.30, 7.30, 8.00 i 18.00. Dzień ten przeżywany jest jako Dzień Świętości Życia i z tej racji w czasie Mszy Świętych o g. 8.00 i 18.00 będzie obrzęd przyjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Opactwa Cystersów w Szczyrzycu, którą organizujemy 13 kwietnia. W programie: Msza św., Droga Krzyżowa, zwiedzanie z kustoszem muzeum. Koszt, to 25 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Informacja na tablicy ogłoszeń Akcji Katolickiej.

5. Hospicjum „Alma Spei” przesyła serdeczne podziękowanie za hojność, którą się wykazaliście w ubiegłym tygodniu, składając na potrzeby działalności tegoż hospicjum kwotę 20 249 zł. Bóg zapłać.

6. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Władysław Misiuda, Jadwiga Trojanowska i Albina Hochół. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…