1. Dzisiaj: - Po Mszy o godz. 11.00 błogosławieństwo dzieci, a za tydzień błogosławieństwo rodzin. Po południu z racji I Niedzieli Miesiąca o 15.00 – Godzina Miłosierdzia, a potem adoracja Najświętszego Sakramentu,
Na godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale.

2. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców na Mszę św. o godz. 15.30.

3. W Wielkim Poście nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w każdy piątek o godz. 17.15 – dla dzieci oraz po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie przyniesionych palm będzie się odbywać podczas każdej Mszy Świętej. Uroczysta Msza z procesją z palmami będzie o godz. 11.00. W Niedzielę Palmową przed Mszami o 9.30, 11.00 i 12.30 będzie można nabyć palmy wykonane przez Wspólnotę Wiara Światło. Wspólnota ta skupia osoby niepełnosprawne, które spotykają się w naszej parafii. Za złożone ofiary Wspólnota Wiara i Światło składa serdeczne podziękowanie.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Opactwa Cystersów w Szczyrzycu, którą organizujemy w najbliższą sobotę - 13 kwietnia . W programie: Msza św., Droga Krzyżowa, zwiedzanie muzeum. Koszt - 25 zł od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

6. Centrum Kultury Calasanz zaprasza dorosłych na zajęcia Zumby w poniedziałki o 20.00 i czwartki o 19.00 oraz na gimnastykę rehabilitacyjną w poniedziałki o 17.15 i wtorki o 8.00 lub 9.00.

7. Dzisiaj Grupa Charytatywna i Wolontariusze rozprowadzają Baranki Wielkanocne, z których dochód zasili działalność Caritas. Do skarbony – serca można też składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na całoroczne dekorowanie naszego kościoła.

8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Józef Frycz, Krystyna Szczesiul, Maria Bajorek. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…