1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. W niedziele lipca i sierpnia nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 18.00! Msza święta wieczorna jest tylko o godz. 19.15. W dni powszednie lipca i sierpnia nie ma także rannej Mszy Świętej o godz. 8.00.
- Prosimy o zwrócenie uwagi, że w lipcu i sierpniu ulegają również zmianie godziny otwarcia kancelarii parafialnej

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek, dnia 16 lipca, po mszy św. wieczornej.

4. W każdy czwartek, także w czasie wakacji, w kaplicy Kalasancjusza, jest prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się ona o godz. 15.00 modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie adoracja w ciszy trwa do godz. 18.00. W czasie wakacji nie ma jednak stałych dyżurów spowiedników.

5. Zapraszamy Parafian po raz kolejny do włączenia się w zbiórkę elektroodpadów, czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD: pralki telewizory, komputery i inne urządzenia). Sprzęt ten będzie można przynosić w środę od rana i w czwartek, do godz. 14.00 i składać w wyznaczonym wtedy do tego celu miejscu, na parkingu przed kościołem. Na stoliku z tyłu kościoła znajdują się ulotki informacyjne. Przychody z akcji zasilą zakup nowoczesnych Inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną przez siostry Pallotynki w Kamerunie.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Maria Paluch i Jan Majda. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…