1. Dzisiaj:
- po Mszach Świętych o godz. 8.00 i 9.30. będzie błogosławieństwo osób samotnych, a za tydzień po Mszy o 11.00 zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
- po południu, o 15.30 Msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców, a o 17.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca

2. Jak zostało to już podane przed wakacjami do Waszej wiadomości, dotychczasowy proboszcz – o. Andrzej kończy swoją posługę w naszej parafii. Dlatego w przyszłą niedzielę odprawi Mszę Świętą dziękczynną w intencji wszystkich parafian o godz. 12.30, na którą serdecznie zaprasza.

3. Od wtorku rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. Odprawiane one będą codziennie o godz. 17.15, a nie po wieczornej Mszy. Na tę godzinę zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Chcemy także zaproponować wspólne odmawianie różańca osobom później kończącym pracę od poniedziałku do piątku o godz. 19.30 w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza (otwarte będzie tylko wejście do kaplicy). Zapraszamy.

4. Serdecznie zapraszamy do chóru parafialnego GAUDETE. W tym roku chór obchodzi swoje 15-lecie istnienia. W związku z tym planujemy różne wydarzenia. Zapraszamy w sposób szczególny wszystkich panów, aby zasilili szeregi basów i tenorów. Próby odbywają się we wtorki od 19.30 do 21.30. s. Suzana czeka na nowe osoby od godz. 19.00.

5. W tym tygodniu przypadają:
- Pierwszy Czwartek Miesiąca: Zapraszamy ministrantów, lektorów oraz ich rodziców na Mszę Świętą o godz. 18.00. Godzina Święta zostanie odprawiona w kaplicy Kalasancjusza o godz. 17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
- Pierwszy Piątek Miesiąca: Msza Święta dla uczniów szkół podstawowych będzie o g. 16.30. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź, a po Mszy Nabożeństwo Różańcowe. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
- Pierwsza Sobota Miesiąca: Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Po południu modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych: o 17.15 w tej intencji różaniec, potem Msza święta o 18.00, a po niej adoracja do godz. 21.00.

6. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy możliwość korzystania z Porad Prawnych, w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.30 w pomieszczeniu kancelarii parafialnej.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Danuta Nowak, Janusz Mielec i Henryka Zych. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…