1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień błogosławieństwo rodzin. Po południu z racji pierwszej niedzieli miesiąca o 15.00 Godzina Miłosierdzia i adoracja w ciszy, a o godz. 17.30 – różaniec z wypominkami.

2. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
W dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30, w niedziele o godz. 17.30. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz. 7.45.

3. Od jutra, przez cały rok, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. Najpierw na modlitwę w ciszy, a następnie na dziesiątek różańca i litanię do św. Jana Pawła II jako przygotowanie do 100 rocznicy urodzin Świętego.

4. W czwartek, jako pierwszy miesiąca modlimy się o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. W sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

5. Przypominamy o spotkaniach przygotowujących młodzież do sakramentu Bierzmowania. Klasy ósme spotykają się w środy i czwartki o godz. 18.00, klasy pierwsze o godz. 19.15.

6. Od 1 listopada w kinach można oglądać głośny film pt. „Nieplanowane”. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze. Jeden z amerykańskich biskupów napisał „Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz „Nieplanowane”. Zachęcamy, by wybrać się do kina.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Czesław Pamuła, Anna Narecka, Danuta Gawron. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…