1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo małżonków, obchodzących w listopadzie swoje jubileusze. Za tydzień błogosławieństwo dzieci. Także dzisiaj, o godz. 17.15 zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 17.30 różaniec z wypominkami.

2. Różaniec z wypominkami od poniedziałku do soboty o godz. 18.30. Wypominki roczne odmawiamy w każdą niedzielę o godz. 7.45.

3. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Pamiętajmy w modlitwie o posługujących nam kapłanach Andrzejach jak i poprzednim Proboszczu.

4. Adwent rozpoczniemy rekolekcjami, które poprowadzi Zespól Ewangelizacyjny „Mocni w Duchu”. Potrwają one od niedzieli (1 grudnia) do wtorku (3 grudnia).
W przyszłą niedzielę nauki na wszystkich Mszach św., a o godz. 16.00 uwielbieniowy koncert ewangelizacyjny, na który wszystkich gorąco zapraszamy. Program rekolekcji znajduje się na plakatach i stronie internetowej parafii.

5. Nabożeństwa Rorat będziemy celebrować od poniedziałku, 2 grudnia o godz. 6.30. Już teraz zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież.

6. Również w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.00 oprawę liturgii będzie miała Wspólnota Domowego Kościoła. Po Mszy św. spotkanie w kawiarni

7. Przypominamy o zapisach na zimowisko w Łapszach Niżnych organizowane przez CK Calasanz. Zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 14 lat. Informacje o zimowisku i zapisach na stronie internetowej Centrum lub w biurze.

8. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji parafialnych rekolekcji.