1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej błogosławimy opłatki. Pod chórem rozprowadzamy świece wigilijne „Caritas”. Przed kościołem można nabyć ozdoby bożonarodzeniowe przygotowane przez Centrum Kultury Calasanz i chrześcijan w Betlejem. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka. O godz. 15.30 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. Przypominamy o Roratach, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.30. Zapraszamy rodziców z dziećmi i wszystkich parafian do uczestniczenia w celebracji ku czci Matki Bożej, która duchowo przygotowuje nas do Bożego Narodzenia.

3. Przypominamy również o codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, w kaplicy Kalasancjusza od godz. 17.30.

4. Od jutra zbieramy produkty żywnościowe, które posłużą do zrobienia paczek świątecznych dla osób potrzebujących pomocy w naszej parafii. Produkty można przynosić do kancelarii lub kawiarni.

5. W zakrystii możemy nabyć specjalny numer Źródła, poświęcony Eucharystii i pomocny w zgłębieniu tajemnicy obecności Jezusa pośród nas.

6. W przyszłą niedzielę oprawę Mszy św. o godz. 18.00 będzie miała wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Ministranci będą rozprowadzań sianko na stół wigilijny. Odbędzie się również kiermasz książek organizowany przez nasze Wydawnictwo eSPe.

7. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Cecylia Markiewicz, Janusz Strękowski i Zofia Kuśnierz. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…