1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie swego dziecka, a za tydzień będzie błogosławieństwo małżonków, którzy w grudniu obchodzą małżeńskie jubileusze.

2. Opłatki na stół wigilijny można otrzymać w zakrystii. Ministranci rozprowadzają sianko wraz z obrzędem wieczerzy wigilijnej. Z tyłu kościoła są do nabycia świece wigilijne „Caritas”. Do koszy wystawionych przy kaplicy Kalasancjusza zbieramy trwałe produkty żywnościowe, które posłużą do zrobienia paczek świątecznych dla osób potrzebujących pomocy. Dziękujemy za wszelkie ofiary i dzielenie się z potrzebującymi.

3. Od jutra, podczas Rorat odprawiamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

4. Jutro, po Mszy wieczornej będzie spotkanie Akcji Katolickiej, a we wtorek - Koła Przyjaciół Radia Maryja.

5. W piątek i sobotę zapraszamy na Nabożeństwa Pokutne z rachunkiem sumienia. Rozpoczną się one o 18.30, po czym będzie możliwość spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu. Bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w tych terminach, ze względu na większą obecność spowiedników.

6. W przyszłą niedzielę na godz. 20.00 zapraszamy na Akatyst ku czci Matki Bożej, w wykonaniu parafialnego Chóru Gaudete i Mieszanego Chóru z sąsiedniej, pijarskiej parafii.

7. Zapraszamy na kiermasz książek organizowany przez pijarskie Wydawnictwo eSPe, mające swoją siedzibę przy naszej parafii.

8. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarł śp Adam Lempart. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…