1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do św. Jana Pawła II i modlitwą różańcową.

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Poświęcimy kredę i kadzidło, które będzie rozprowadzała Liturgiczna Służba Ołtarza. Ofiarami na tacę i do skarbony wspieramy misje i dzieło Kolędników Misyjnych.

3. Zapraszamy wszystkich Parafian na opłatek organizowany przez Radę Parafialną i wspólnoty parafii. Odbędzie się on jutro o godz. 16.00 w auli pod kościołem. Będzie okazją do złożenia życzeń, wspólnego kolędowania i parafialnego świętowania.

4. Plan kolędy w najbliższym tygodniu:

7 stycznia (WTOREK) - Pszona 18, 20, 22, 40a i 41.
8 stycznia (ŚRODA) - Śliczna 12 i 12A.
9 stycznia (CZWARTEK) - Śliczna 28 i Śliczna (domy).
10 stycznia (PIĄTEK) - Śliczna 30, 30a, 30b, 30c.
11 stycznia (SOBOTA) - Śliczna 32, 32A, 32B, 32C, 34A.

Przypominamy, że kolęda rozpoczyna się o godz. 16.30. W czasie kolędy nie zbieramy ofiar. Ofiary na potrzeby parafii można składać w kopertach na tacę, lub wpłacając na parafialne konto, którego numer znajduje się na stronie internetowej.

5. Serdecznie zapraszamy na tradycyjny koncert kolęd w niedzielę 12 stycznia 2020 r. o godz. 16.00. Wystąpią: schola parafialna Nutki z Wieczystej, chór z sąsiedniej parafii Najśw. Imienia Maryi oraz nasz parafialny chór Gaudete. Na organach zagra Pan Bartłomiej Banek, nasz organista. Nie zabraknie również wspólnego kolędowania. Zapraszamy, by jeszcze raz muzyką podziękować za narodzenie Boga wśród nas.

6. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności: Sabina Szumniak. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…