1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżeństw. Ofiarami do skarbony – serca możemy wesprzeć działania Centrum Kultury Calasanz na rzecz dzieci i młodzieży z naszej parafii. Serdecznie dziękujemy.

2. Również dzisiaj pamiętajmy w modlitwie o ojcu Henryku Bogdziewiczu, obchodzącym swoje imieniny.

3. Jutro, 20 stycznia, od godz. 16.30 odwiedzimy mieszkańców ul. Kantora nr 6 i 7, i tym samym zakończymy tegoroczną wizytę duszpasterską. Jeśli ktoś z parafian był nieobecny i chciałby jeszcze przyjąć księdza, to może to zgłosić dzisiaj po Mszy Świętej w zakrystii. Dziękujemy za składane ofiary, zarówno na tacę jak i na konto parafii. Można je składać nadal, bo będą pomocą w kontynuowaniu wymiany okien w kościele i kolejnych witraży. O ofiary na ten cel prosimy również tych parafian, u których w tym roku kolędy nie było.

4. Spotkanie formacyjno – organizacyjne członków Akcji Katolickiej i sympatyków odbędzie się jutro, po wieczornej Mszy Świętej. We wtorek, po Mszy św. wieczornej comiesięczne spotkanie Przyjaciół Koła Radia Maryja.

5. We wtorek o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu orkiestry i chóru uczniów i pedagogów ze Szkoły Muzycznej I Stopnia Nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.

6. Drogie Babcie, Dziadków, Seniorów i Wszystkich chętnych zapraszamy na Jasełka w wykonaniu uczniów klasy III Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek. Przedstawienie bożonarodzeniowe odbędzie się 23 stycznia 2020 r., o godz. 16.00 w dużej sali gimnastycznej pod kościołem.

7. Prosimy o zwrot alb komunijnych, osoby, które jeszcze tego nie zrobiły. Prosimy o zwrot do zakrystii, do najbliższego wtorku.

8. W Szkole Podstawowej nr 45 im. Pauli Montal Sióstr PIjarek rozpoczęta jest rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021. Do 31 stycznia można składać w sekretariacie uzupełniony kwestionariusz kandydata, który jest udostępniony na stronie internetowej szkoły.

9. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Stanisław Grzywacz, Alina Michlewicz, Józefa Franczak, Zbigniew Kozak, Elżbieta Rogulska i Zbigniew Balicki. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…