1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka.

2. We wtorek, 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W intencji chorych i starszych z naszej parafii odprawimy Mszę św. o godz. 10.00. Po Mszy św. udzielimy sakramentu Namaszczenia. Po modlitwie zapraszamy chorych i starszych na spotkanie w parafialnej kawiarni, przy herbacie, kawie i ciastku. Prosimy parafian o pomoc chorym i starszym w dotarciu do kościoła.

3. W piątek obchodzimy święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

4. W przyszłą niedzielę oprawę liturgiczną na Mszy św. o godz. 9.30 będzie miała Akcja Katolicka a o godz. 18.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

5. Rozpoczął się okres rozliczeń podatkowych, dlatego gorąco zachęcamy i prosimy o przekazanie 1% podatku na naszą świetlicę i Centrum Kultury CALASANZ. Od kilku lat współpracujemy ze Stowarzyszeniem Parafiada. Aby wpłata trafiła do nas, prosimy wpisać na deklaracji PIT numer KRS Stowarzyszenia, a w celu szczegółowym wpisać WIECZYSTA. Na stoliku pod chórem leżą ulotki informacyjne z numerem KRS, które można zabrać ze sobą. Z góry dziękujemy za pomoc.

6. Na praktykę duszpasterską w naszej parafii został skierowany dk. Emil Grochowski. Witamy go i prosimy o modlitwę w jego intencji.

7. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Adam Leśniak, Władysław Ostróżka, Piotr Maj i Teresa Kot. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…