1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień błogosławieństwo małżonków obchodzących w lutym jubileusze. O godz. 15.30 Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.

2. Spotkanie formacyjno–organizacyjne członków Akcji Katolickiej i sympatyków odbędzie się jutro, po wieczornej Mszy Świętej. We wtorek, po Mszy św. wieczornej comiesięczne spotkanie Przyjaciół Koła Radia Maryja.

3. W sobotę obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła.

4. W tym tygodniu rozpoczynają się spotkania młodzieży klas I szkół średnich po VIII klasie, przygotowujące do sakramentu Bierzmowania. Młodzież prosimy o przyjście w tym tygodniu na jeden z wybranych terminów: w środę o godz. 18.00, lub w czwartek o godz. 18.00.

5. Przypominamy o możliwości przekazanie 1% podatku na naszą świetlicę i Centrum Kultury CALASANZ. Ulotki informacyjne z numerem KRS znajdują się na stoliku pod chórem.

6. Zachęcamy również do wsparcia projektu wydania innowacyjnych książek dotykowych dla niewidomych oraz pomocy w leczeniu Marysi. Więcej informacji na afiszach przy wejściu do kościoła.

7. Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski apeluje o liczny udział Archidiecezjan w Narodowej Pielgrzymce do Rzymu oraz udział w Mszy dziękczynnej - 17 maja - za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II. Informacje o pielgrzymkach w zakrystii.

8. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Danuta Niejadlik i Zygmunt Kurowski. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…