1. Dzisiaj, w ramach rozpoczętych wielkopostnych rekolekcji, o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a o godz. 20.15 adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Duszpasterstwo Akademickie Pijarów. Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo rodzin, a za tydzień błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka. O godz. 15.30 Msza dla dzieci pierwszokomunijnych.

2. W poniedziałek, wtorek i środę kolejne dni rekolekcji. Nauki na Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00.
W poniedziałek po Mszach św. modlitwa przy relikwiach św. Zelii i Ludwika rodzicach św. Teresy, a o godz. 19.30 nauka dla młodzieży studiującej i pracującej.
We wtorek po Mszach św. możliwość przyjęcia Szkaplerza. Od godz. 15.00 adoracja Najśw. Sakramentu, a o godz. 19.30 dodatkowa nauka dla rodziców, nauczycieli i wychowawców. Możliwość spowiedzi rekolekcyjnej od godz. 7.30 i od godz. 17.00.
W środę o godz. 9.00 i 17.00 Droga Krzyżowa a o godz. 19.30 spotkanie rekolekcyjne z adoracją, nauką i modlitwą wstawienniczą, dla zabieganych i tych, którzy nie mogli uczestniczyć we wszystkich dniach rekolekcji.
Wdzięczność Ojcu Rekolekcjoniście Piotrowi Henselowi okażemy ofiarami na tacę we wtorek i środę. Prosimy o modlitwę oraz zachęcenie innych do udziału w rekolekcjach.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w piątek o godz. 17.15 – dla dzieci, prowadzona przez Liturgiczną Służbę Ołtarza oraz po wieczornej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych.

4. Można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę Obrońców życia na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 21 marca. Koszt pielgrzymki w całości pokrywają organizatorzy.

5. Centrum Kultury Calasanz zaprasza dorosłych na gimnastykę rehabilitacyjną do nowo utworzonej grupy w poniedziałek o godz. 9.00. Dzieci w wieku od 10 do 15 lat na kolonię we Władysławowie, która odbędzie się od 20 lipca do 2 sierpnia. Zapisy i informacja w biurze Centrum i na stronie internetowej.

6. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: Maria Relidzińska. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…