1. Przypominamy o możliwości przedświątecznej spowiedzi i przyjmowaniu Komunii św. po Mszach św. Informacje o godzinach spowiedzi są podane na stronie internetowej parafii i umieszczone na drzwiach kościoła.

2. Program Triduum Paschalnego, jak również dni i godziny transmisji znajdują się w tych samych miejscach.

3. Informujemy, że Liturgia Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty będzie odprawiana przy zamkniętych drzwiach kościoła - bez udziału wiernych. Zapraszamy do łączności przez transmisje.

4. Możliwość adoracji Jezusa w Bożym Grobie będzie od piątku od godz. 20.00 do soboty do godz. 13.00. Zachowując wymogi bezpieczeństwa zapraszamy na nawiedzenie Grobu Pańskiego z oddaniem pokłonu Krzyżowi i krótką modlitwą.

5. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

6. Nie będzie święcenia pokarmów, dlatego prosimy o zabranie, ze stolika przy głównych drzwiach kościoła, modlitwy błogosławieństwa. Można również nabyć wielkanocnego baranka Caritasu.

7. W Niedzielę Zmartwychwstania nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Mamy nadzieję, że w Mszach św. będzie mogło uczestniczyć do 50 osób. Pomiędzy Mszami św. będziemy udzielać Komunii św.

8. Nowenna do Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie się w Wielki Piątek (bezpośrednio po Liturgii), w pozostałe dni będzie odprawiana pół godziny przed wieczorną Mszą św.

9. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie kościoła, składane do skarbony – serca i wpłacane na konto parafii.

10. W tym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Marian Kuraś, Maria Krupa, Kunegunda Tyrkiel. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek…”