1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy do odmówienia w domach Koronki do Bożego Miłosierdzia, o godz. 15.00. Komunii św. będziemy udzielać pomiędzy Mszami św. i od godz. 17.00 do 17.30.

2. Kolejne transmisje Mszy św. na parafialnym facebooku dzisiaj o godz. 12.30 i 19.15, we wtorek i w czwartek o godz. 18.00.

3. Od poniedziałku w naszym kościele na Mszach św. może być do 112 osób. Prosimy o zachowanie około 5 metrów wolnej przestrzeni pomiędzy sobą. Do Komunii św. podchodzimy również zachowując odpowiednie odległości.

4. Ze spowiedzi możemy skorzystać każdego dnia przed Mszami św. i od godz. 17.30 oraz podczas cotygodniowego dyżuru, w czwartki od godz. 15.00.

5. W czwartek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski. W tym dniu prosimy o modlitwę w intencji Księdza Jerzego Dziury obchodzącego swoje imieniny.

6. W sobotę przypada święto św. Marka ewangelisty.

7. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 12.30, ojcowie Andrzej Pilch i Henryk Bogdziewicz będą dziękować za 40 lat kapłaństwa. Prosimy o modlitwę w intencji Jubilatów.

8. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie kościoła, składane do skarbony – serca i wpłacane na konto parafii.

9. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: Rozalia Synowiec. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek…”