1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a w przyszłą niedzielę będzie błogosławieństwo małżonków świętujących w grudniu swoje małżeńskie jubileusze

2. Dzisiaj na godz. 17.00 zapraszamy serdecznie do sali pod kościołem na spektakl słowno–muzyczny pt. „Drogi do wolności” w wykonaniu zespołu szkolnego Gimnazjum nr 11.

3. Rozpoczynamy dzisiaj nasze parafialne REKOLEKCJE ADWENTOWE, które potrwają do wtorku. Głosi je nam w tym roku o. Paweł Teperski. Nauki rekolekcyjne ogólne będą jutro i we wtorek na Roratach o godz. 6.30 oraz wieczorem o godz. 18.00. Gimnazjalistów, młodzież starszą i studentów zapraszamy na godz. 19.15. Ze spowiedzi rekolekcyjnej skorzystać będzie można jutro i we wtorek w czasie Rorat i po południu już od godziny 17.00.

4. Spotkanie formacyjne Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się we wtorek, po Mszy Świętej wieczornej.

5. W najbliższy piątek zapraszamy na Nabożeństwo Pokutne, które rozpocznie się po wieczornej Mszy Świętej rachunkiem sumienia. Następnie będzie odbywać się spowiedź. Prosimy o skorzystanie z tej możliwości spowiedzi i nie zostawianie jej na ostatnią niedzielę adwentu.

6. W dalszym ciągu zapraszamy na Roraty, które odprawiane są w dni powszednie o g. 6.30.

7. Przez cały najbliższy tydzień, obok wejścia do kaplicy Kalasancjusza będzie można składać do kosza trwałe artykuły spożywcze, które posłużą do zrobienia paczek świątecznych dla osób potrzebujących wsparcia w naszej parafii.

8. Dzisiaj członkowie Zespołu Charytatywnego nadal rozprowadzają świece wigilijne. Zebrane przy tej okazji środki przeznaczone zostaną na dzieła charytatywne w diecezji i w naszej parafii. Odbywa się także kiermasz prac świątecznych wykonanych przez dzieci z naszej parafialnej świetlicy.

9. W zakrystii można otrzymać opłatki na stół wigilijny.