1. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy do czytania Ewangelii według św. Mateusza. Komunii św. będziemy udzielać pomiędzy Mszami św. i od godz. 17.00 do 17.30.

2. Kolejne transmisje Mszy św. na parafialnym facebooku dzisiaj o godz. 12.30 i 19.15, oraz we wtorek o godz. 18.00.

3. Prosimy o zachowanie sanitarnych wymogów bezpieczeństwa: Zachowanie około 5 metrów wolnej przestrzeni pomiędzy sobą i noszenie maseczek. Podchodzenie do Komunii św. zachowując odpowiednie odległości. Przyjmowanie Komunii do ust na środku kościoła, na rękę po bokach.

4. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj, poświęcony czci Matki Bożej. Zapraszamy do uczestniczenia w Nabożeństwach Majowych, które odprawiane będą w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a w niedziele i święta o godz. 17.30.

5. W piątek, jako pierwszy miesiąca, przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Odwiedzimy tylko tych, którzy o to poproszą.

6. W sobotę obchodzić będziemy liturgiczną uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte jak w dni powszednie. Jest to równocześnie dzień flagi narodowej i pierwsza sobota miesiąca.

7. W pierwszą sobotę maja wznawiamy nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Nabożeństwo to, jest wynagradzaniem Niepokalanemu Sercu Maryi oraz odpowiedzią na objawienia w Fatimie. Będzie odprawiane po Mszy Świętej o godz. 8.00. Na Mszy św. wieczornej i podczas adoracji do godz. 21.00, będziemy modlić się w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych.

8. Za tydzień, w niedzielę Dobrego Pasterza modlimy się o powołania.

9. Ofiary na tacę, przeznaczone na utrzymanie kościoła możemy składać do skarbony – serca, lub wpłacać na konto. Dziękujemy za zrozumienie i pomoc.

10. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności Henryka Spisak. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek…”