1. Zapoznajmy się z apelem Arcybiskupa Metropolity krakowskiego.

2. Dzisiaj, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe. W dni powszednie odprawiane jest po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy również do odmawiania Litanii Loretańskiej w domach i rodzinach.

3. Kolejne transmisje Mszy św. na parafialnym facebooku, dzisiaj o godz. 12.30 oraz we wtorek o godz. 18.00. Komunii świętej udzielamy po Mszach św.

4. W środę, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, po nabożeństwie majowym odmówimy różaniec fatimski. Nie będzie procesji wokół kościoła.

5. W tym tygodniu obchodzimy:
- W czwartek, święto św. Macieja Apostoła.
- W sobotę święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.

6. Przypominamy, że obowiązek przyjęcia Komunii Świętej w okresie Wielkanocy można spełnić do uroczystości Trójcy Świętej, czyli w tym roku do 7 czerwca. Możliwość spowiedzi każdego dnia przed Mszami św., od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 i w czwartki od godz. 15.00.

7. Zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat obchodów jubileuszu 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Informacje znajdują się na tablicach przy wejściach do kościoła i na stronie internetowej parafii.

8. Dziękujemy za ofiary na tacę składane do skarbony – serca, lub wpłacane na konto.

9. Prosimy o modlitwę w intencji Diakonów Emila Grochowskiego, Dawida Bartochowskiego i Przemysława Kołeckiego, którzy w najbliższym tygodniu przystąpią do obrony prac magisterskich oraz rozpoczną rekolekcje przed święceniami kapłańskimi.

10. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszły do wieczności Janina Kalicińska i Maria Chmielowska. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek…”