1. Dzisiaj, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe. W dni powszednie odprawiane jest po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy również do odmawiania Litanii Loretańskiej w domach i rodzinach.

2. Kolejne transmisje Mszy św. na parafialnym facebooku, dzisiaj o godz. 12.30 oraz we wtorek o godz. 18.00.

3. Przypominamy, że obowiązek przyjęcia Komunii Świętej w okresie Wielkanocy można spełnić do uroczystości Trójcy Świętej. Możliwość spowiedzi przed Mszami św., od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 i w czwartki od godz. 15.00.

4. Od jutra, w naszym kościele może przebywać jednocześnie 165 osób. Prosimy o zachowywanie odpowiednich odległości, noszenie maseczek, przystępowanie do Komunii św. według ogłaszanego porządku.

5. Zachęcamy do śledzenia transmisji obchodów jubileuszu 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Dzień z życia Karola Wojtyły” organizowanym przez Centrum Kultury Calasanz.

6. Centrum Kultury Calasanz przygotowało tygodnik dla najmłodszych parafian pt.: „Głos Mamy z Ostrej Bramy”. Tygodnik, jak również inne tytuły prasy katolickiej w zakrystii.

7. Dziękujemy za ofiary na tacę składane do skarbony – serca, lub wpłacane na konto.

8. W sobotę 23 maja, na Mszy św. o godz. 11.00 Diakoni: Emil Grochowski, Dawid Bartochowski i Przemysław Kołacki przyjmą święcenia prezbiteratu. Kleryk Aleksander Getsevitch, po złożeniu ślubów uroczystych przyjmie święcenia diakonatu. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

9. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności Krzysztof Furtak. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu „Wieczny odpoczynek…”