1. Dzisiaj o godz. 14.00 i 16.00 będą I Komunie dla grup dzieci ze Szkoły Sióstr Pijarek, a o godz. 17.15 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystość Bożego Ciała.

3. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy wszystkich do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz uwielbiania Chrystusa podczas procesji eucharystycznych, po wieczornych Mszach św. Prosimy o udział ministrantów
i lektorów, dzieci sypiących kwiaty i w strojach komunijnych. Prosimy o pomoc w niesieniu baldachimu, figur i chorągwi.

4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W tym tygodniu, w poniedziałek, po trzech miesiącach przerwy, spotkanie formacyjne będzie miała Akcja Katolicka – po procesji zapraszamy członków i sympatyków. We wtorek zaś, również po procesji, Koło Przyjaciół Radia Maryja.

6. Centrum Kultury Calasanz zaprasza dzieci w wieku od 10 do 15 lat na kolonię do Władysławowa. Wyjazd planowany jest w terminie od 20 lipca do 2 sierpnia. Organizatorzy oraz ośrodek w pełni dostosują się do wszystkich wytycznych ministerstwa i sanepidu. Szczegółowe informacje w biurze Centrum (tel. 604 269 411)

7. Pamiętajmy w modlitwie o maturzystach i uczniach ósmych klas, którzy zdają egzaminy. Wypraszajmy im światła Ducha Świętego.

8. W tym tygodniu z naszej parafii zmarł śp. Zbigniew Pyzik. Polećmy go Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”