1.Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo dzieci, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo rodzin.

Także dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo eucharystyczne na zakończenie adoracji.

2.Zgodnie z dawnym zwyczajem dzisiaj błogosławimy kredę, aby nią oznaczyć drzwi naszych domów, na znak, że przyjęliśmy Wcielonego Syna Bożego. Błogosławimy również kadzidło, aby jego wonią napełnić nasze mieszkania, na znak, że wszystko chcemy czynić na chwałę Boga. Przy wyjściach z kościoła można otrzymać przygotowane kredę i kadzidło.

3.Msza Święta dla dzieci przedszkolnych i ich rodziców zostanie odprawiona wyjątkowo w przyszłą niedzielę o godz. 15.30.

4.Jutro, już po raz ostatni w tym roku, na terenie naszej parafii kolędować będą Kolędnicy Misyjny.  Każdy, kto chciałby w swoim domu gościć kolędników, proszony jest o zgłoszenie tego w zakrystii. Kolędowanie rozpocznie się o godz. 16.oo

5.W najbliższą niedzielę pragniemy zaprosić do naszego kościoła wszystkich parafian na KONCERT KOLĘD w wykonaniu dzieci i chóru mieszanego działającego przy naszej parafii oraz zespołu instrumentalnego. Koncert rozpocznie się  o godz. 16.30. Jest organizowany po to, abyśmy mogli wspólnie pokolędować. Zgromadźmy się jak najliczniej i wykorzystajmy tę okoliczność, aby wspólnie uwielbiać Boga śpiewem. 

6.Plan kolędy w tym tygodniu przedstawia się następująco:

  7 stycznia (poniedziałek)– Ugorek 1 (kl. I-V)

  8 stycznia (wtorek)– Ugorek 1 (kl. VI-VIII), Ugorek 3

  9 stycznia (środa) – Włodkowica 1, 2

10 stycznia (czwartek) – Włodkowica 3, 4

11 stycznia (piątek)-  Włodkowica 5, 6, 7

12 stycznia (sobota)-  Włodkowica 8, Ugorek 4

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00