1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 będzie błogosławieństwo matek oczekujących na urodzenie dziecka, a za tydzień zapraszamy na błogosławieństwo małżonków, którzy w styczniu obchodzą swoje małżeńskie jubileusze.

2. Zebraniu członków i sympatyków Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek, 21 stycznia, po wieczornej Mszy Świętej.

3. Plan kolędy w najbliższym tygodniu przedstawia się następująco:

21 stycznia (poniedziałek) - Fiołkowa 5, 7, 9
22 stycznia (wtorek) - Fiołkowa 8, 10
23 stycznia (środa) - Fiołkowa 11 i 17 oraz uzupełnienia
24 stycznia (czwartek) - Fiołkowa 12 i 19 oraz uzupełnienia
25 stycznia (piątek) - Seniorów Lotnictwa 10

Kolęda rozpoczyna się każdego dnia o godz. 16.00.
W czasie kolędy księża nie zbierają ofiar pieniężnych. Prosimy jednakże o składanie ofiar na potrzeby parafii w kopertach na tacę w niedziele, albo na konto parafii. Prosimy o to również tych parafian, u których nie będzie kolędy w tym roku. Będzie to wyraz troski wszystkich o potrzeby naszego kościoła. Za ofiary już złożone na tacę, albo przelane na konto parafii serdecznie dziękujemy.
Ponieważ w tym tygodniu kończymy kolędę, parafianie, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym czasie mogą poprosić o wizytę kolędową w środę lub w czwartek. Można to uczynić w zakrystii.

4. Dzisiaj do skarbony – serca można składać datki, które posłużą jako pomoc w wyremontowaniu mieszkania pewnej rodziny z naszej parafii, które w ubiegłym tygodniu w dużej części zostało zniszczone przez pożar. Z serca dziękujemy już teraz za waszą wrażliwość i hojność.

5. W parafialnym kiosku można jeszcze nabyć najnowszy numer miesięcznika „List”, a na stoliku, z tyłu kościoła są także do nabycia za dobrowolną ofiarę kalendarze na 2013 r. Ofiary z kalendarzy wspomogą nasze Seminarium Zakonne.