o. Tomasz Jędruch
ur. w 1969 r. w Lublinie
Święcenia: 18.05.1996

Proboszcz Parafii

Ojciec Tomasz Jędruch od Miłosierdzia Bożego urodził się w 1969 roku w Lublinie. Tam ukończył szkołę podstawową i średnią. Po siedmiu latach formacji zakonnej i studiach teologicznych przyjął święcenia kapłańskie 18 maja 1996 roku. Pracował najpierw jako duszpasterz i katecheta w Parafii Św. Jana Chrzciciela w Cieplicach-Jeleniej Górze, następnie jako katecheta i wychowawca w Liceum Pijarów w Krakowie. W 2000 roku zainicjował pierwsze Spotkania Młodzieży Pijarskiej, które odbywają się regularnie co roku w Krakowie. Podczas Kapituły Prowincjalnej w 2011 roku został wybrany na Asystenta Ojca Prowincjała ds. Formacji Początkowej i Stałej. Od 2015 roku był proboszczem parafii św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie. W 2019 roku podczas Kapituły Prowincjalnej został wybrany na  Asystenta do spraw parafii. Od października 2019 roku jest proboszczem parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w Krakowie.


o. Andrzej Pilch
ur. w 1954 r. Borzęta
Święcenia: 26.04.1980
Wicerektor Wspólnoty Zakonnej

Zadania duszpasterskie:

Rektor Wspólnoty zakonnej
Asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej
Odpowiedzialny za Centrum Kultury Calasanz
Opiekun Kręgów Rodzin Domowego Kościoła (Moderator Rejonowy)
Asystent grupy Rodzin Radia Maryja
Opiekun I Kręgu Biblijnego

o. Jerzy Dziura
ur. w 1944 r. Siepraw
Święcenia: 25.05.1969

Wikariusz Parafii

Zadania duszpasterskie:

Asystent Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa
Opiekun Róż Różańcowych

o. Henryk Bogdziewicz
ur. w 1952 r. Gliwice
Święcenia: 26.04.1980

Zadania duszpasterskie:

Opiekun Klubu Seniora
Kapelan Ośrodka DPS "Dom z marzeń"
Opiekun II Kręgu Biblijnego

 

o. Piotr Górka
ur. w 1969 r. Nowy Sącz
Święcenia: 16.05.1998 r.

Zadania duszpasterskie:

Katecheta w LO nr 23
Przygotowanie młodzieży do bierzmowania (kl. VIII SP i I Ponadpodstawowe)
Opiekun grupy "Wieczysta Młodzież"

 

o. Piotr Wiśniowski
ur. w 1984 r. Stalowa Wola
Święcenia: 14.05.2011

Zadania duszpasterskie:

Katecheta w Zespole Szkół nr 1
Przygotowanie młodzieży do bierzmowania (kl. II Ponadpodstawowe)
Odpowiedzialny za Duszpasterstwo Akademickie

 

o. Andrzej Skrzek
ur. 1981 r. Dębica
Święcenia: 26.05.2012

Zadania duszpasterskie:

Katecheta w SP nr 114 i nr 128
Przygotowanie dzieci i rodziców do I Spowiedzi i Komunii św.
Opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza

dk Emil Grochowski
ur. 1988 r. Łuków
Praktyka duszpasterska

Zadania duszpasterskie:

Katecheta w SP 114
CKC - "Kredkami do nieba"

 

BYLI Z NAMI

o. Andrzej Tupek
ur. 3.05.1972 r. Brzesko
Święcenia: 16.05.1998, proboszcz do 2019

+ o. Jan Frączek
ur. 27.01.1937 r. Pisarzowa, zm. 28.08.2013 r.
Święcenia: 18.10.1961

+ o. Józef Guzik
ur. 26.03.1934 r. Rybitwy, zm. 24.06.2009 r.
Święcenia: 29.06.1963