Aktualności i ogłoszenia

Przypominamy o możliwości adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w niedziele i czwartki od godz. 15.00 oraz w środy od godz. 20.00 do 22.00, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 

W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. będzie pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie z modlitwą różańcową i procesją ze świecami.

W środę przypada uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji krakowskiej. Tradycyjna procesja z Wawelu na Skałkę, odbędzie się w niedzielę, 12 maja. Wyruszy ze Wzgórza Wawelskiego o godz. 9.00. 

W piątek, 3 maja obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte będą według porządku niedzielnego. Z racji uroczystości nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

Serdecznie zapraszamy na stoisko z książkami Wydawnictwa eSPe, na którym znajdziecie Państwo wartościowe, religijne publikacje, w tym Pamiątki Komunijne, powieści, oraz wspaniałą literaturę dla dzieci. Szczególnie polecamy Państwa uwadze książki poświęcone tematyce Maryjnej, np. „Maryja. Matka wszystkich ludzi” autorstwa Księdza Andrzeja Nackowskiego. 

We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona Polski.