Aktualności i ogłoszenia

W przyszłą niedzielę, adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00, a o godz. 17.15 będzie pierwsze Nabożeństwo różańcowe. 

W piątek, wspominamy błogosławionych Męczenników pijarskich.

W czwartek, obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W środę, 6 września zapraszamy na Uroczystość 15-tej Rocznicy Poświęcenia Kościoła i 40-lecia ustanowienia Parafii. Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył Mateusz Pindelski, Prowincjał Pijarów. Po Mszy św. zapraszamy na świętowanie w sali gimnastycznej pod kościołem. Będzie również dostępny jubileuszowy numer Głosu Ostrej Bramy i ogłosimy wyniki konkursu plastycznego dla dzieci. 

Od piątku, 1 września przywracamy Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00 i w niedziele o godz. 18.00. 

Wszystkie dzieci zapraszamy na Festyn z licznymi zabawami i atrakcjami, o których możemy przeczytać na plakatach i stronie internetowej parafii. Dodatkowo, będziemy gościć Wojsko Polskie i Pogotowie Ratunkowe. Festyn odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia, w godzinach od 11.00 do 14.00. 

We wtorek, obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu jesteśmy zobowiązani do udziału w Mszy św. Porządek Mszy świętych będzie taki, jak w niedziele, podczas wakacji. Po Mszach św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.