1. Dzisiaj, o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe.

2. We wtorek przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one odprawiane każdego dnia o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

4. W pierwszy czwartek miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00, wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza, dziękujemy za dar Eucharystii i prosimy o nowe powołania.
Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, będzie Godzina Święta.

5. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych o godz. 17.00. Możliwość spowiedzi przed Mszami św. i od godz. 16.30. Chorych, z posługą sakramentalną, odwiedzimy przed południem.

6. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 20.00 będziemy się modlić w obronie życia.

7. Również w sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego wspólnota Odnowa w Duchu Świętym, zaprasza na czuwanie. Rozpocznie się ono o godz. 20.00, adoracją Najświętszego Sakramentu. Następnie będzie Apel Jasnogórski, konferencja i modlitwa wstawiennicza. Około godz. 22.00 rozpoczniemy Eucharystię. Zapraszamy wszystkich parafian, osoby, które chcą trwać na modlitwie i wspólnoty parafialne.

8. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

9. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę, która odbędzie się 18 czerwca. Koszt, to 80,00 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii do 14 czerwca. Bliższe informacje na tablicach ogłoszeń.

10. Rada Dzielnicy III zaprasza na Festyn Rodzinny - Święto Dzielnicy, w sobotę 4 czerwca w godz. od 14:30 do 21:30 na stadionie KS Wieczysta.

11. Zapraszamy na film „Najświętsze Serce”, w poniedziałek, 6 czerwca o godz. 19.30, w Multikinie. Seans jest organizowany dla naszej i sąsiednich parafii. Bilety w cenie 13 zł można zakupić przed seansem, na hasło Dobry Pasterz.

12. Młodzieży przypominamy o możliwości zapisania się na wyjazd na Lednicę oraz wakacyjne wyjazdy z Pijarami. Lista propozycji znajdują się na stronie parafii.

13. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. W zakrystii jest do odebrania kolejny numer Echa z Afryki.

14. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarła śp. Janina Koziołek. Polećmy ją Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek …