1. Dzisiaj, od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy wspólną modlitwą w godzinie Miłosierdzia. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.30.

3. Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4. W środę, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rejonowe Kręgów Domowego Kościoła.

5. W przyszłą niedzielę dzieci będą przeżywać rocznicę I Komunii świętej. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci ze szkoły Sióstr Pijarek, a o godz. 15.30 ze szkół 114 i 128. Spowiedź dzieci rocznicowych odbędzie się w piątek o godz. 18.45.

6. Przypominamy o możliwości wyjścia na film „Najświętsze Serce”, jutro, o godz. 19.30, do Multikina. Seans jest organizowany dla naszej i sąsiednich parafii. Bilety w cenie 13 zł można zakupić przed seansem, na hasło Dobry Pasterz.

7. Akcja Katolicka i Honorowa Straż Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę, która odbędzie się 18 czerwca. Koszt, to 80,00 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

8. Instytut Wspierania Rozwoju przy naszym Wydawnictwie eSPe organizuje warsztaty na temat jak radzić sobie z lękiem, stresem i zamartwianiem się. Warsztaty odbędą się 11 i 12 czerwca. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej Instytutu.

9. W czwartek, 16 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała, po Mszy św. o g. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, ulicami Meissnera, Ugorek, Ułanów i Łąkową.
O przygotowanie ołtarzy w stałych miejscach, prosimy Kręgi Domowego Kościoła, Koło Przyjaciół Radia Maryja, Duszpasterstwo Akademickie Pijarów, dzieci i rodziców ze scholii „Nutki z Wieczystej”.

10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej.

11. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarła śp. Czesława Korpet. Polećmy ją Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek …