1. Dzisiaj, o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Ciała.

3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, każdego dnia o godz. 17.30 oraz procesje eucharystyczne po wieczornych Mszach św. Zapraszamy Parafian, w szczególności dzieci sypiące kwiaty, służbę liturgiczną i wszystkich, którzy chcą się włączyć w asystę procesyjną. Prosimy o pomoc w niesieniu figur, feretronu i chorągwi.

4. W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. i procesji odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

5. W czwartek obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

6. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. W piątek na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, Mszę św. o godz. 10.00 będzie animowała Szkoła Podstawowa nr 114, a o godz. 11.30 Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek. W tym dniu zapraszamy uczniów wszystkich szkół, a także wychowawców, nauczycieli oraz rodziców do modlitwy i wdzięczności za miniony rok.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9. Można jeszcze zapisać dzieci na kolonię organizowaną przez Centrum Kultury Calasanz. Informacje i zapisy w biurze Centrum.

10. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym organizuje wyjazd rekolekcyjny do Korbielowa, w dniach od 2 do 6 lipca. Zachęcamy do udziału indywidualnie lub z całą rodziną. Więcej informacji w zakrystii.

11. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nowy numer Głosu Ostrej Bramy.

12. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarł śp. Józef Błażek. Polećmy go Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek …