1. Dzisiaj, od godz. 18.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, a o godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Przypominamy, że sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji, zwłaszcza w intencji osób uzależnionych i ich bliskich.

3. W pierwszy czwartek miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji powołań. Od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta.

4. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi będzie podczas Mszy św. porannych i od godz. 17.30. Chorych, którzy uzgodnili wizytę z kapłanami, odwiedzimy w godzinach przedpołudniowych.

5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi zostanie odprawione po Mszy świętej o godz. 730. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji rodzin i obrony życia dzieci nienarodzonych, podczas Mszy św. i adoracji do godz. 21.00.

6. W sobotę, 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy do nawiedzenia naszego kościoła przy ul. Pijarskiej 2, gdzie odbywają się uroczystości odpustowe.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. Pomódlmy się za zmarłych w ostatni tygodniu: śp. Ryszarda Firlita, Krystynę Chmielewską, Janusza Inglota, Teresę Dźwig, Stanisława Lepiarczyka, Jana Rodaka i Mieczysława Wolszewkiego: „Wieczny odpoczynek"…