1. Dzisiaj o godz. 18.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W środę obchodzimy święto św. Bartłomieja. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego Pana Organisty.

3. W czwartek obchodzimy Uroczystość św. Józefa Kalasancjusza – Założyciela Zakonu Pijarów. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich Parafian, a w szczególności dzieci i młodzież, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Scholę i uczęszczających do Centrum Kultury Calasanz, przynależących do grup i wspólnot. Od godz. 15.00, jak w każdy czwartek, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi świętej. Zapraszamy wszystkich do modlitwy i uczczenia Świętego Wychowawcy.

4. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu zapraszamy na Msze Święte o godz. 6.30, 7.30 i 18.00.

5. Wszystkie dzieci zapraszamy na Dzień Kalasantyński i Festyn z licznymi zabawami i atrakcjami, o których możemy przeczytać na plakatach i stronie internetowej parafii. Festyn odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia w godzinach od 10.00 do 14.00, pod Ostrą Bramą.

6. W przeszłą niedzielę, przywracamy Mszę św. o godz. 18.00. O godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, a o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Andrzej Niemiec, Andrzej Burnóg, Aleksander Foryś, Barbara Suchodolska, Maria Marszałek, Andrzej Konczewski i Danuta Kawecka. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…