1. Dzisiaj o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 przywracana po wakacjach Msza św.

2. Od czwartku, 1 września przywracamy Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00.

3. W czwartek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji będą odprawiane Msze św. dla uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 114, o godz. 9.30 i dla społeczności Szkoły Podstawowej Sióstr Pijarek i Szkoły Podstawowej nr 128 o godz. 11.00. Uczniów szkół ponadpodstawowych, nauczycieli i rodziców zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi będzie od poniedziałku do środy od godz.17.30.

4. Prosimy rodziców, aby zadbali o obecność dzieci i młodzieży na lekcjach katechezy. Starszą młodzież również zachęcamy do zapisywania się na katechizację i traktowania ją jako czasu pogłębiania wiary i dalszego przygotowania do sakramentów.

5. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z Godziną Świętą. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji powołań.

6. W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi przed Mszami św. Msza św. dla uczniów szkół podstawowych będzie o godz. 17.00. Chorych odwiedzimy przed południem. O. Henryk odwiedzi chorych wyjątkowo w poniedziałek.

7. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy o godz. 8.00. Wieczorem zapraszamy do modlitwy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych, na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00.

8. Wydział Duszpasterstwa Rodzin zaprasza na XXX Jubileuszową Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, 11 września od godz. 9.00 do 16.00.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dla dzieci są wrześniowe numery Stasia i Małego Gościa Niedzielnego.

10. Pomódlmy się za bliskich zmarłych: za śp. ks. Jana Frączka budowniczego i pierwszego proboszcza parafii, którego 9 rocznica śmierci przypada w dniu dzisiejszym oraz zmarłych w minionym tygodniu: śp. Tadeusza Pabiasza i Barbarę Kazior. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…