1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Rozpoczniemy ją wspólną modlitwą w godzinie miłosierdzia.

2. W czwartek, obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu, na Mszy św. o godz. 18.00 rok formacji rozpocznie Liturgiczna Służba Ołtarza, a o godz. 19.00 wznowimy spotkania obu Kręgów Biblijnych.

3. W piątek, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria.

4. W sobotę, nasza parafia wraz z całym dekanatem, proszona jest o włączenie się w modlitwę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych w duchową adopcję oraz wszystkich chętnych na Koronkę i Mszę św. o godz. 15.00.

5. Przypominamy o Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się w przyszłą niedzielę od godz. 9.00 do 16.00.

6. W niedzielę, 11 września, na godz. 15.30 zapraszamy na Mszę Świętą oraz spotkanie informacyjne rodziców wraz z dziećmi, które w tym roku przygotowują się w naszej parafii do pierwszej spowiedzi i Komunii Św. O godz. 19.00, w sali pod kościołem, spotkania z modlitwą uwielbienia wznawia Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

7. Parafialny Chór Gaudete wznowi próby w poniedziałek , 19 września o godz. 19.30. Zapraszamy wszystkich chórzystów i nowe osoby, szczególnie poszukiwane są głosy męskie.

8. Centrum Kultury Calasanz ogłasza zapisy na zajęcia dla dzieci i seniorów, od poniedziałku, 5 września. Aktualny grafik zajęć znajduje się na stronie internetowej Centrum. Zapisy w biurze Centrum lub telefonicznie.

9. Do skarbony serca możemy składać ofiary na kwiaty do kościoła.

10. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.

11. W minionym tygodniu z naszej parafii zmarły: śp. Julia Zalas i Zofia Skotarska. Polećmy je Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”