1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży, dzisiaj, o godz. 17.30. Ofiarami do skarbony serca możemy wesprzeć duszpasterstwo młodzieży w diecezji, dekanacie i parafii.

2. Jutro, nasza parafia, wraz z całym dekanatem zaproszona jest na Mszę św., na godz. 18.00, do Sanktuarium w Mogile, w ramach odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego.

3. W środę, obchodzimy święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Pamiętajmy w modlitwie o Panu Mateuszu, posługującym w naszym kościele.

4. W środę, po wieczornej Mszy św. odbędzie się rejonowe spotkanie Kręgów Domowego Kościoła, a o godz. 19.30 spotkanie Rady Parafialnej.

5. W czwartek, wspominamy błogosławionych Męczenników pijarskich.

6. W sobotę, odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik. Modlitwa w Sanktuarium rozpocznie się o godz. 10.00.

7. Również w sobotę, po wieczornej Mszy św. Wspólnota adoracji Moria zaprasza wszystkich chętnych na modlitwę i konferencję.

8. W przyszła niedzielę, o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9. Centrum Kultury Calasanz zaprasza na zajęcia z Malarstwa i rysunku seniorów, w poniedziałek o godz. 11.30, a dzieci we wtorki i środy o godz. 16.30. Można także zapisać się na zajęcia z gimnastyki dla osób pracujących, które będą się odbywały we wtorki o godz. 18.15. Więcej informacji w biurze Centrum lub telefonicznie.

10. Przypominamy, że Parafialny Chór Gaudete wznawia próby jutro o godz. 19.30, a Schola „Nutki z Wieczystej” zaprasza dzieci w wieku szkolnym, na próby w piątki od godz. 16.00 do 17.00 w salce pod kościołem.

11. Młodzież, która chce wyjechać na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie, w 2023 r., z grupą pijarską może zapisywać się przez formularz na stronie młodzież.pijarzy.pl.

12. W naszym domu zakonnym przy ul. Pijarskiej w Krakowie, w dniach 24 i 25 września odbędzie się Weekend Medytacyjny dla osób w wieku od 18 do 35 lat, które chcą pogłębić swoją modlitwę. Informacje znajdują się na stronie pijarska.pijarzy.pl.

13. W przyszłą niedzielę zaczniemy przyjmować intencje mszalne na I półroczy 2023 r.

14. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.