1. Dzisiaj, o godz. 17.15 Nabożeństwo różańcowe. Liturgiczna Służba Ołtarza rozprowadza kremówki. Zachęcamy do okazania wdzięczności za ich posługę w parafii i wsparcia funduszu ministranckiego.

2. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15 i od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30. W poniedziałki, środy i piątki modlitwę prowadzą dzieci.

3. W czwartek, 13 października zapraszamy na Nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.15 będzie modlitwa różańcowa, a po Mszy św. procesja z figurą Matki Bożej i ze świecami.

4. W czwartek o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie organizacyjno – formacyjne liderów wspólnot i grup parafialnych.

5. W piątek, w Dniu Edukacji Narodowej pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach, katechetach i pracownikach oświaty.

6. W piątek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkania Wspólnoty adoracji Moria. Zapraszamy osoby, które chcą pogłębiać ducha modlitwy.

7. Za tydzień, jak słyszeliśmy, przypada Dzień Papieski. Z tej racji przed kościołem będzie przeprowadzona kwesta na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia" dla uzdolnionej młodzieży.

8. Zapraszamy na koncert Chóru „Vox Clamantis”, z parafii św. Jana Chrzciciela. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19.15.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Polecamy szczególnie parafialną gazetę Głos Ostrej Bramy, a dla dzieci Stasia i Małego Gościa Niedzielnego...

10. W tym tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Tadeusz Masłowiec, Bolesław Chmielowski i Wanda Zasadna. Polećmy ich Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”