1. Dzisiaj, w Dniu papieskim, przed kościołem prowadzona jest kwesta na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży „Dzieło Nowego Tysiąclecia". Dziękujemy wpłacającym i kwestującym – Akcji Katolickiej i młodzieży. O godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.

2. Zapraszamy na koncert Chóru „Vox Clamantis”, z parafii św. Jana Chrzciciela, dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.15.

3. Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15 i od poniedziałku do piątku, o godz. 19.30.

4. We wtorek przypada liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. W czwartek uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona naszej Archidiecezji i Krakowa. W sobotę uroczystość św. Jana Pawła II.

5. Członków i sympatyków Akcji Katolickiej zapraszamy na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w poniedziałek, po wieczornej Mszy św.

6. Wznawiamy spotkania „Klubu seniora". Serdecznie zapraszamy seniorów w najbliższy czwartek o godz. 10.30. Spotkanie przy poczęstunku umili występ Kabaretu Belferek.

7. Wszystkich, którzy chcą wzrastać duchowo i trwać na modlitwie zapraszamy, wraz ze Wspólnotą Moria, na adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję, w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy św.

8. Przyszła niedziela będzie poświęcona działalności misyjnej Kościoła. Taca będzie przeznaczona na misje. O godz. 16.45 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

9. Młodzież klas drugich szkół ponadpodstawowych, bezpośrednio przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w czwartek, 20 października, o godz. 20:00, w dolnym kościele.

10. Duszpasterstwo Akademickie Pijarów, działające przy naszej parafii, serdecznie zaprasza młodzież akademicką i młodzież pracującą na spotkanie w środę, o godz. 20:00 w sali, w dolnym kościele.

11. Z tyłu kościoła wyłożone są koperty z kartkami na wypominki za zmarłych. Prosimy o zaznaczenie, czy wypominki mają być listopadowe czy roczne. Wypominki prosimy składać na tacę lub przynosić do zakrystii.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

13. W tym tygodniu z naszej parafii zmarły: śp. Danuta Pietrzak i Wanda Kralka. Polećmy je Dobremu Ojcu: „Wieczny odpoczynek…”