1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. rozprowadzamy opłatki. Od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją wspólną modlitwą. Ofiarami do skarbony serca możemy wesprzeć Kościół na Wschodzie.

  2. Zapraszamy na Roraty, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.30.

  3. Od jutra zbieramy produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii. Produkty można składać w kaplicy Kalasancjusza.

  4. W środę o godz. 20.00 odbędzie się kolejne spotkanie parafialnego Wolontariatu. Zapraszamy chętnych, którzy chcą pomagać bliźnim.

  5. W czwartek, 8 grudnia, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. będą o godz. 6.30, 8.00, 9.00 i 18.00. W „Godzinie Łaski”, czyli od 12.00 do 13.00, o której Matka Boża powiedziała: ”Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą”, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy również do modlitwy w domach, czy w miejscach, w których będziemy przebywać.

  6. W piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria. Zapraszamy też nowe osoby, które chcą włączyć się we wspólnotę adoracji i służby.

  7. W przyszłą niedzielę, ministranci będą rozprowadzań sianko na stół wigilijny, a o godz. 15.30. będzie dodatkowa Msza św., dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.

  8. Przypominamy o zgłoszeniu chęci przyjęcia kolędy. Formularz zgłoszeniowy można zabrać ze stolika pod chórem i po wypełnieniu wrzucić na tacę. Można też wypełnić formularz znajdujący się na stronnie internetowej parafii i na Facebooku. Zgłoszenia przyjmujemy do 11 grudnia. Na podstawie danych ustalimy kolejność kolędy. Odwiedzimy chętnych z terenu całej parafii. Kapłani chodzący po kolędzie, tak jak w ubiegłych latach, nie będą przyjmować ofiar.

  9. W zakrystii możemy nabyć świece wigilijne Caritas i prasę katolicką.

  10. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Teresa Rams, Zofia Strękowska, Włodzimierz Siwik i Paweł Popławski. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek.