1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, rozpoczynającą się wspólną modlitwą w Godzinie Miłosierdzia. Od godz. 17.15, będziemy modlić się o pokój w całym świecie. 
 1. Od poniedziałku rozpoczniemy kolędę według następującego programu:
  2 stycznia ulice: Anieli Krzywoń, Bajana, Majowa, Nieznana, Swojska, Pilotów, Raciborskiego, Podmiejska, Rozmarynowa, Wiejska, Widna, Żwirki i Wigury;
  3 stycznia ulice: Chałupnika i Pszona;
  4 stycznia ulice: Meissnera i Seniorów Lotnictwa;
  5 stycznia ulica Ułanów;

  Kapłani będą odwiedzać Parafian w godzinach zaznaczonych na formularzach zgłoszeniowych. Przypominamy, że podczas kolędy nie przyjmujemy ofiar. 
 1. W czwartek o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji Mieszkańców ulic, które odwiedzamy w tym tygodniu po kolędzie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i skorzystania z indywidualnego błogosławieństwa. Jest to równocześnie pierwszy czwartek miesiąca, w który dziękujemy za dar Eucharystii i modlimy się w intencji powołań, również z naszej parafii. 
 1. W piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. W tym dniu poświęcimy kredę i kadzidło, które będzie rozprowadzała Liturgiczna Służba Ołtarza. Ofiarami na tacę i do skarbony wspieramy misje i dzieło Kolędników Misyjnych. W tym dniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawimy podczas adoracji o godz. 17.30. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji trwającej do godz. 21.00, modlimy się w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych 
 1. W przyszłą niedzielę, dodatkowa Msza się dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii św. będzie o godz. 15.30. 
 1. Zapraszamy na opłatek parafialny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 8 stycznia o godz. 16.00, w sali gimnastycznej pod kościołem. Zachęcamy wszystkich Parafian i modlących się w naszej świątyni do skorzystania z okazji, aby połamać się opłatkiem, złożyć sobie życzenia, porozmawiać i pokolędować. 
 1. W Nowym Roku życzymy Wszystkim Bożego błogosławieństwa, potrzebnych łask i opieki Świętej Bożej Rodzicielki.