1. Zapraszamy Parafian i Modlących się w naszym kościele na spotkanie opłatkowe, dzisiaj o godz. 16.00, w sali gimnastycznej pod kościołem. 
 1. Dzisiaj, o godz. 15.30 Msza św. dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii św., a o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
 1. Plan kolędy, w tym tygodniu, będzie następujący:
  9 stycznia ulica Fiołkowa;
  10 stycznia ulica Ugorek 1, 1A, 3, 4, 10A, B i C;
  11 stycznia ulica Ugorek 8, 12, 16, 18, 20 i ulica Janickiego;
  12 stycznia ulice: Włodkowica i Łąkowa;
  13 stycznia ulice: Markowskiego, Jana Pawła II i Lema 5 i 5A; 
 1. W piątek o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji Mieszkańców ulic, które odwiedzamy w tym tygodniu. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i skorzystania z indywidualnego błogosławieństwa. 
 1. W piątek po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria
 1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15.00 będzie dodatkowa Msza św. i świąteczne spotkanie Kręgów Domowego Kościoła z naszego rejony. 
 1. Zapraszamy na parafialne kolędowanie, w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Prowadzić je będą Chór „Gaudete”, Schola „Nutki z Wieczystej” i Pan Organista. 
 1. Centrum Kultury Calasanz, w drugim tygodniu ferii zimowych organizuje trzy wycieczki jednodniowe dla dzieci i rodzin. Na chochołowskie termy, kulig do Zakopanego oraz na narty do Kasiny Wielkiej. Szczegóły w biurze Centrum i na stronach internetowych parafii i Centrum.  
 1. Dziękujemy za zrozumienie potrzeb parafii i składane ofiary, szczególnie te przeznaczone na witraże. Doczekaliśmy się kolejnego z nich, zainstalowanego nad drzwiami zakrystii. 
 1. Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja dzieci do klasy I na rok szkolny 2023/2024 do Szkoły Podstawowej nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek. Do 20.01.2023 r. można składać w sekretariacie szkoły uzupełniony kwestionariusz, który jest udostępniony na stronie szkoły. 
 1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Do Niedzieli i Gościa Niedzielnego dołączone są dodatki o zmarłym Papieżu Benedykcie XVI. Można też odebrać kolejny numer Echa z Afryki
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli: śp. Stefan Nalepa i Halina Jasiówka. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…