1. Dziękujemy Księdzu Ryszardowi Rosie i Współpracownikom za dzisiejszą posługę i zachęcamy do nabywania i czytania Ewangelii na każdy dzień. 
  1. Dzisiaj, o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
  1. Jeszcze jutro i ewentualnie we wtorek będziemy odwiedzać Parafian po kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe przyjmowanie i szczere rozmowy. Dziękujemy również za ofiary indywidualne, dawane na tacę i wpłacane na konto parafii. 
  1. W środę przypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  1. W sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję. Zapraszamy wszystkich wiernych, a w szczególności osoby, które chcą pogłębiać ducha modlitwy. 
  1. W przyszłą niedzielę, o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca
  1. Przypominamy, że w drugim tygodniu ferii zimowych Centrum Kultury Calasanz organizuje trzy wycieczki jednodniowe dla dzieci i rodzin. Na chochołowskie termy, kulig do Zakopanego oraz na narty do Kasiny Wielkiej. Informacje i zapisy w biurze Centrum i na stronach internetowych parafii i Centrum.  
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką i album o kościołach Archidiecezji krakowskiej ze stronami i zdjęciami z naszego kościoła. 
  1. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Danuta Gubernat, Kazimierz Jaworski, Tadeusz Czech, Irena Ciężak, Kazimiera Tabor i Ignacy Raczek – brat o. Jacka. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …