1. Dzisiaj, o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, a o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. 
  1. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą o godz.: 6.30, 8.00, 9.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Jest to równocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy za posługę w naszej Parafii Siostrom: Loyola, Pijarkom, Serafitkom i Kanoniczkom Ducha Świętego. W tym dniu poświęcamy gromnice i ofiarami na tacę wspieramy zakony klauzurowe. 
  1. W pierwszy piątek miesiąca, Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa będzie o godz. 18.00. Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych o godz. 17.00. Spowiedź przed Mszami św. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. 
  1. W sobotę, o godz. 10.00 Mszę św. będzie miała Rada Diecezjalna Instytutu Akcji Katolickiej, a następnie spotkanie w sali pod kościołem. Zapraszamy członków, sympatyków i chętnych parafian. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. 
  1. Przyszła niedziela, jako pierwsza miesiąca, jest niedzielą „adoracyjną”. Od godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy, aby zaplanować czas na modlitwę. 

  2. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. 
  1. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i młodzieży w czasie ferii zimowych, szczególnie o tych z naszej parafii, które wyjechały na zimowisko z Centrum Kultury Calasanz.