1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Adorację rozpoczniemy modlitwą wspólną w Godzinie Miłosierdzia. 
  1. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie będzie miała Wspólnota Adoracji Moria. Zapraszamy wszystkich przynależących i tych którzy chcieliby do niej dołączyć. 
  1. W sobotę obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorych i Starszych Parafian zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 10.00. Na zakończenie Mszy św. osobom chorym udzielimy sakramentu namaszczenia. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu do kościoła. 
  1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci i rodzin na kulig w Zakopanem, który odbędzie się w najbliższą środę. Zapisy w biurze Centrum Kultury Calasanz. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Polecamy dzieciom nowy numer Stasia i Małego Gościa Niedzielnego. Można też odebrać kolejny numer Echa z Afryki
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarł śp. Andrzej Nanke. Polecajmy naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …