1. Dzisiaj, ofiarami do skarbony serca możemy wesprzeć poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu
  1. We wtorek obchodzimy święto św. Cyryla i Metodegopatronów Europy
  1. W czwartek, po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkania Kręgów biblijnych. Zapraszamy tych, którzy uczestniczyli w rozważaniu Pisma św., jaki i osoby, które chcą dołączyć do grup. 
  1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15.30 będzie dodatkowa Msza św. dla dzieci i rodzin przygotowujących się do pierwszej Komunii św. 
  1. Informujemy, że Wielki Post rozpoczniemy rekolekcjami, które poprowadzi Bogdan Kocańda – franciszkanin. Potrwają one od środy popielcowej - 22 lutego, do niedzieli - 26 lutego. Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu i modlitwę za Rekolekcjonistę i wszystkich Parafian. 
  1. Przypominamy mężczyznom i chłopcom o zdejmowaniu nakrycia głowy po wejściu do kościoła, co jest oznaką czci i szacunku w miejscach świętych. Prosimy także, aby nie stawiać stóp na klęcznikach w ławkach. Już duża część klęczników została odnowiona i zakonserwowana, byśmy korzystali z nich przez długie lata. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką i albumy o kościołach Krakowa, z informacjami o naszym kościele. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarł śp. Marian Klimczyk. Polecajmy naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek …