1. Dzisiaj, od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
  1. W środę przypada wspomnienie św. Faustyna Migueza – pijara. 
  1. W piątek, Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15. Po wieczornej Mszy św. będzie Droga Krzyżowa dla ogółu wiernych. Po Drodze Krzyżowej spotkanie Wspólnoty Adoracji Moria
  1. W sobotę o godz. 8.00 wyruszy pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu.Koszt, to 45 zł. Zachęcamy aby dołączyć do grona pielgrzymów. Zapisy w zakrystii. 
  1. W przyszłą niedzielę, Wolontariat działający przy Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów zorganizuje kiermasz wielkanocny. Dochód ze sprzedaży wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców ozdób zostanie przeznaczony na rehabilitację kolegi zmagającego się z chorobą nowotworową. 
  1. Również w przyszłą niedzielę, o godz. 15.00 będzie Msza św. i spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. 
  1. Od jutra wznawiamy spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy w poniedziałki, wtorki lub środy – jeden dzień do wyboru – na godzinę 18.45 do sal w dolnym kościele. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką

  2. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Janina Żmuda, Eugeniusz Pierz, Lidia Boczkowska, Janina Lebiedzka. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…