1. Dzisiaj, o godz. 15.00 będzie Msza św. i spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. O godz. 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. 
  1. Wolontariat działający przy Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów zaprasza dzisiaj na kiermasz wielkanocny. Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na rehabilitację Wojtka – ucznia szkoły, zmagającego się z chorobą nowotworową. Zachęcamy też do pomocy Wojtkowi i jego rodzinie poprzez ofiary składane do skarbony – serca. 
  1. W piątek, Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15, a dla wszystkich wiernych po wieczornej Mszy św. 
  1. W sobotę odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Obrońców Życia Człowieka na Jasną Górę. Udział w pielgrzymce jest bezpłatny. Wyjazd autokaru o godz. 6 rano sprzed kościoła na ul. Dzielskiego. Zapisy w zakrystii. 
  1. Również w sobotę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać ducha modlitwy na adorację Najświętszego Sakramentu i konferencję, prowadzoną przez Wspólnotę Adoracji Moria
  1. Przypominamy, że rozpoczęło się przygotowanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Spotkania odbywają się w poniedziałki, wtorki lub środy – jeden dzień do wyboru – o godzinie 18.45. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Można też nabyć baranki wielkanocne i paschaliki. 
  1. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci ze szkól podstawowych, które od poniedziałku do środy będą miały swoje wielkopostne rekolekcje. 
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zmarli śp. Marian Ziomek, Anna Smolska, Tomasz Kubik, Halina Walas i Jadwiga Bugno. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…