1. Dziękujemy o. Konradowi za głoszone słowo i zachęcamy do wsparcia Dzieła Pomocy św. Ojca Pio i bezdomnych. 
  1. Dzisiaj, zmiana tajemnic Żywego Różańca w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza, o godz. 16.30, a Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. 
  1. W piątek, Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.15, a dla wszystkich wiernych po wieczornej Mszy św. 
  1. W piątek przed południem odwiedzimy Chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną. Tych, którzy chcą z niej skorzystać prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 18.00 i adoracji do godz. 21.00 modlić się będziemy w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych. 
  1. Za tydzień, w Niedzielę Palmową, Liturgiczna Służba Ołtarza i wolontariusze z Centrum Kultury Calasanz będą rozprowadzać palmy. Od godz. 15.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu
  1. W przyszłą niedzielę, 2 kwietnia, odbędzie się Biały Marsz papieski jako znak świadectwa wierności św. Janowi Pawłowi II. Rozpocznie się na Błoniach Krakowskich o godz. 13.30. Przejdzie ulicami miasta na Rynek, gdzie o godz. 15.00, w bazylice Mariackiej zakończy się Mszą św. 
  1. Zachęcamy wiernych do wcześniejszej Każdego dnia spowiadamy podczas porannych Mszy św. i wieczorami od godz. 17.30. W czwartek od godz. 15.00. 
  1. Informujemy, że 7 ministrantów naszej parafii otrzymało promocję lektorską. Gratulujemy im i ich rodzinom i życzymy gorliwości w posłudze rozważania i czytania Słowa Bożego. 
  1. W zakrystii możemy nabyć prasę katolicką. Można też nabyć baranki wielkanocne i paschaliki. Do skarbony – serca możemy złożyć datki na kwiaty do kościoła. 
  1. Polecajmy Bogu śp. Ks. Franciszka Koniecznego, w 32 rocz. śm. i zmarłych kapłanów, budowniczych i dobroczyńców parafii: Wieczny odpoczynek…