1. Dzisiaj, zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą o powołania, o godz. 17.30. W całym tygodniu pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. O godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. 
  1. W maju, miesiącu poświęconym czci Najświętszej Maryi Pannie, nabożeństwa majowe odprawiane będą codziennie o godz. 17.30. 
  1. W środę, 3 maja obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte będą według porządku niedzielnego. 
  1. W pierwszy czwartek miesiąca, na Mszy św. o godz. 18.00, wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza, dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa i modlimy się o nowe powołania. W ramach adoracji Najświętszego Sakramentu, będzie odprawiona Godzina Święta. 
  1. W piątek, jako pierwszy miesiąca, dodatkowa Msza św. będzie o godz. 17.00. Spowiedź przed Mszami św. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. 
  1. W pierwszą sobotę miesiąca przypada święto Apostołów Filipa i Jakuba. W tym dniu wznawiamy nabożeństwa Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Nabożeństwo to, jest wynagradzaniem Niepokalanemu Sercu Maryi oraz odpowiedzią na objawienia w Fatimie. Będzie odprawiane po Mszy św. o godz. 8.00. Na Mszy św. wieczornej i podczas adoracji do godz. 21.00, będziemy modlić się w intencji rodzin i obrony życia dzieci 
  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Zachęcamy, aby zarezerwować sobie czas na modlitwę. 
  1. Instytut Wspierania Rozwoju, działający przy wydawnictwie eSPe, zaprasza w maju na warsztaty: „Bądź w kontakcie! Jak się skutecznie komunikować?" oraz „Jak prowadzić angażujące wystąpienia?" Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się na stronie internetowej Instytutu. 
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
  1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarły: śp. Genowefa Lizurej, Danuta Oraczewska i Elżbieta Pasterczyk. Polećmy je Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek