1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, zarówno dzisiaj o godz. 17.30, jak i w kolejne dni maja. 
  1. Zachęcamy do wsparcia podopiecznych Hospicjum św. Łazarza. Dziękujemy harcerzom kwestującym przy wejściach do kościoła. 
  1. Jutro, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszamy. 
  1. W sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na czuwanie, które rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00. Następnie będzie modlitwa uwielbienia, agapa, świadectwa i modlitwa wstawiennicza. Około godz. 22.00 rozpoczniemy Eucharystię. 
  1. W przyszłą niedzielę, o godz. 17.00 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca
  1. Informujemy o możliwości przyłączenia się do akcji organizowanej przez mieszkańców osiedla, mającej na celu ochronę jak największej ilości drzew przed wycinką, w związku z planowaną inwestycją budowy linii tramwajowej na Mistrzejowice. Podpisy pod petycją będą zbierane w "Zieleniaku u Ani" obok Delikatesów Podwawelskich, na ul. Meissnera, w godzinach otwarcia sklepu. Petycję można też podpisać online na www.krakowdlamieszkancow.com/wycinka-drzew  
  1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
  1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli: śp. Maciej Hojdus, Marek Kostuch, Marianna Idzik i Marta Stwora. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek.