1. Dzisiaj, o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, w kaplicy św. Józefa Kalasancjusza. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe. 
 1. Jutro, przypada święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rejonowe Kręgów Domowego Kościoła
 1. W środę obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Rady parafialnej. 
 1. W pierwszy czwartek miesiąca, obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Na Mszy św. o godz. 18.00, wraz z Liturgiczną Służbą Ołtarza, dziękujemy za dar Eucharystii i prosimy o nowe powołania. Zachęcamy też chłopców z klas trzecich szkół podstawowych, aby dołączyli do Liturgicznej Służby Ołtarza. 
 1. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będą one odprawiane każdego dnia o godz. 17.30. 
 1. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. dla dzieci ze szkół podstawowych o godz. 17.00. Możliwość spowiedzi przed Mszami św. i od godz. 16.30. Chorych, z posługą sakramentalną, odwiedzimy przed południem. 
 1. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 będzie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Na Mszy św. o godz. 18.00 i podczas adoracji do godz. 21.00 będziemy się modlić w obronie życia. 
 1. W przyszłą niedzielę, jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. 
 1. Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się 17 czerwca, w sobotę. W programie m. in. Msza św. na Szczycie Jasnogórskim oraz nawiedzenie Sanktuarium Krwi Chrystusa. Bliższe informacje na tablicach ogłoszeń. Koszt, to 75 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii.  
 1. W czwartek, 8 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała, po Mszy św. o g. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, ulicami Meissnera, Ugorek, Ułanów i Łąkową. O przygotowanie ołtarzy prosimy Kręgi Domowego Kościoła, Koło Przyjaciół Radia Maryja, rodziców dzieci pierwszokomunijnych i Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami. 
 1. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej
 1. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarli śp. Domicela Przedpelska, Kazimiera Kowalska – Karwala i Adrian Ciesielski. Polećmy ich Dobremu Ojcu: Wieczny