1. Dzisiaj, o godz. 17.15 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Ciała.

3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, każdego dnia o godz. 17.30 oraz procesje eucharystyczne, po wieczornych Mszach św. Zapraszamy Parafian, w szczególności dzieci sypiące kwiaty, służbę liturgiczną i wszystkich, którzy chcą się włączyć w asystę procesyjną. Prosimy o pomoc w niesieniu figur, feretronu i chorągwi.

4. We wtorek, 13 czerwca, po wieczornej Mszy św. będzie różaniec fatimski, a następnie procesja eucharystyczna ze świecami.

5. W piątek, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W przyszłą niedzielę, dzieci ze szkół nr 114 i 128 będą przeżywać rocznicę I Komunii świętej, na Mszy św. o godz. 11.00.

7. Można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę i do Sanktuarium Krwi Chrystusa, która odbędzie się 17 czerwca. Zapisy w zakrystii.

8. Informujemy, że posługę w nasze parafii kończą ojcowie Piotr Wiśniowski i Piotr Recki. Po wakacjach o. Piotr Wiśniowski podejmie obowiązki w pijarskiej szkole w Bolesławcu, a o. Piotr Recki obowiązki proboszcza w parafii Najświętszego Imienia Maryi w Krakowie. Do posługi w naszej parafii zostali skierowani o. Rafał Stenka i kl. Krzysztof Świderski. Prosimy o modlitwę w intencji odchodzących i przychodzących duszpasterzy.

9. Na prośbę Urzędu Miasta Krakowa przekazujemy mieszkańcom, że spotkania informacyjne on-line dotyczące kwestii projektowych budowy tramwaju do Mistrzejowic, odbędą się od poniedziałku, 12 czerwca do piątku, 16 czerwca, codziennie o godz. 17.00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.dzielnica3.krakow.pl oraz na plakatach na tablicach ogłoszeń.

10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej. Jest dostępny nowy numer Echa z Afryki.

11. W ostatnim tygodniu, z naszej parafii zmarła śp. Maria Porabik. Polećmy ją Dobremu Ojcu: Wieczny odpoczynek …

12. Zachęcamy do skorzystania z kiermaszu ciast przygotowanego przez Liturgiczną Służbę Ołtarza wraz z rodzicami i wsparcia udziału ministrantów i lektorów w akcjach wakacyjnych.